Sponzoři Biatlon

 

zk_tn

Činnost klubu je realizována za finanční podpory Města Sokolova.

Činnost klubu je realizována za finanční podpory Karlovarského kraje.

Přihlášení

REGIONÁLNÍ ZÁVOD ČESKÉHO POHÁRU V LETNÍM BIATLONU EDUARD

V neděli dne 28.04.2019 jsme se zúčastnili regionálního závodu Českého poháru v letním biatlonu. Ten se konal v biatlonovém areálu Eduard. Z našeho biatlonového oddílu si přijelo závod užít 23 dětí, kdy na Eduard, je dovezl autobus. Trochu byly obavy z toho, zda náš autobus může sjet až dolu k areálu, kdy ještě týden před konáním závodu byl vjezd za branou do areálu kvůli sněhu neprůjezdný. Nakonec vše dobře dopadlo.
Organizace závodu, zázemí, samotný výběr místa konání závodu v biatlonovém areálu neměly chybu. Pohodu nezkazily ani občasné dešťové přeháňky. Po prohlídce trati, nástřelu zbraní, děti dostaly startovní čísla a před samotným intervalovým startem se rozcvičily. Startovalo se po 1. minutě. Vzhledem k malému počtu zbraní pro naše děti, se musely některé zbraně pak přenášet do jiných stojanů, aby byly k dispozici pro střelbu pro další naše děti.
Vzhledem k tomu, že to byl teprve první závod některých našich dětí, tak přesto jej všechny děti zvládly na jedničku. Na stupně vítězů se tak dostal Jakub Šlechta – 2 místo, Jana Hadravová, 2. místo, Bára Karpjaková – 3. místo a Timea Suchá – 3 místo.
Závěrem chci dodat, že děti si prostředí areálu opravdu užily a to nejen při samotném závodě, ale i po jeho skončení. Velké prostranství v areálu totiž umožnilo, aby si zde spontánně, neorganizovaně před odjezdem autobusu a vyhlášení výsledků hrály.

Zanechat komentář

Kalendář závodů

Květen 2019
Po Út St Čt So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031EC

Blíží se

  • Nejsou žádné události.