Sponzoři Biatlon

 

zk_tn

Činnost klubu je realizována za finanční podpory Města Sokolova.

Činnost klubu je realizována za finanční podpory Karlovarského kraje.

Přihlášení

Propozice a výsledky

VÝSLEDKY

PŘEBORU AK SOKOLOV V LETNÍM BIATLONU

EDUARD DNE 27.06.2020 – HROMADNÝ START

Žákyně WO (2011 a ml.)           Čas                           Střelba

  1. Adéla Maxová                  08:07                            1
  2. Laura Mlika                     09:09                            4 
  3. Sylvie Postlová                 11:34                             5
  4. Marie Panzerová             11:35                             5
  5. Bára Hanková                  12:32                            5

Žákyně W11 (2010)

  1. Viola Farská Maxová      08:52                          5
  2. Agáta Honzíková             09:27                          5  
  3. Eliška Pivarčiová            09:38                          4

Žákyně W12 (2009)

  1. Nela Rambousková      17:05                            5   3
  2. Lucie Paloušová            17:38                            2   1  
  3. Laura Heroldová           17:39                            4   2
  4. Eva Vacková                   21:24                            3   4

Žákyně W13 (2008)

  1. Jana Hadravová            15:12                            3   2
  2. Bára Jelínková               21:15                            1   1  

Žáci MO  (2011 a ml.)               Čas                           Střelba

  1. Jiří Hadrava                    08:50                             3
  2. Adam Žalud                    08:52                             4 
  3. Josef Brožík                    09:16                              2
  4. Lukáš Vácha                   10:32                              5

Žáci M11 (2010)

  1. Lukáš Kukačka                09:11                             3
  2. Vojtěch Guba                   11:45                              5  
  3. Vojtěch Hrysz                  14:15                              5

Žáci M12 (2009)

  1. Ludvík Killinger             13:50                           1   2

Žáci M13 (2008)

  1. Viktor Vondruška           15:17                          3   3
  2. Daniel Žalud                    15:58                         2   4
  3. Dušan Parihuzič             19:48                         4   5
  4. Matěj Kukačka                 DSQ                          5   –

 

 

 

 

VÝSLEDKY BIATLONKROSU DNE 19.1.2020

KAT. CHLAPCI 2008/2009 Čas Střelba

1. Viktor Vondruška 08:05 3

2. Matěj Kukačka 09:37 3

3. Ludvík Killinger 10:35 4

4. Jan Krajíček 11:27 5

KAT. DÍVKY 2008/2009

1. Anna Krajíčková 09:12 5

2. Beata Hrbková 09:41 5

3. Kateřina Jílková 10:23 5

4. Bára Jelínková 10:42 5

KAT. CHLAPCI 2010/2011

1. Pavel Adamec 10:32 5

2. Lukáš Kukačka 11:05 4

3. Vojtěch Hrysz 12:36 5

KAT. DÍVKY 2010/2011

1. Adéla Maxová 09:16 5

2. Timea Suchá 09:35 2

3. Agáta Honzíková 09:44 4

4. Laura Mlika 10:23 5

5. Viola Farská 10:33 5

KAT. DÍVKY 2012/2013

1. Barbora Hanková – absolvovala trénink a část tratě na biatlonkros, čas neměřen

Kalendář závodů

Červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031EC

Blíží se

  • Nejsou žádné události.