Sponzoři Biatlon

 

zk_tn

Činnost klubu je realizována za finanční podpory Města Sokolova.

Činnost klubu je realizována za finanční podpory Karlovarského kraje.

Přihlášení

Výsledky

Výsledky dle vypsaných propozic k závodu.

Letní biatlon Dolní Rychnov 2017 – výsledky
poř. kat. jméno, příjmení nar. oddíl st.č. L1 L2 výsledný čas
1. P-d Kateřina Jungmannová 2008 TJ Slavia KV 44 2   00:06:45
2. P-d Viktorie Mašková 2008 OB AK Sokolov 168 1   00:07:27
3. P-d Nela Dufková 2008 OB AK Sokolov 111 4   00:08:01
4. P-d Jana Hadravová 2008 OB AK Sokolov 6 3   00:08:19
5. P-d Terezie Pešinová 2009 OB AK Sokolov 8 5   00:09:01
6. P-d Karolína Krolopová 2008 Sokolov 13 4   00:09:05
7. P-d Laura Heroldová 2009 OB AK Sokolov 3 5   00:09:23
8. P-d Beáta Hrbková 2009 OB AK Sokolov 30 3   00:09:29
9. P-d Eva Vacková 2009 OB AK Sokolov 4 5   00:09:50
10. P-d Anna Krajíčková 2009 OB AK Sokolov 9 5   00:09:55
11. P-d Kristýna Zachová 2009 OB AK Sokolov 76 5 TK 00:10:42
12. P-d Adéla Garajová 2009 OB AK Sokolov 1 5   00:10:55
1. P-h František Petřík 2008 OB AK Sokolov 5 3   00:07:07
2. P-h Viktor Vondruška 2008 OB AK Sokolov 175 5 TK 00:08:07
3. P-h Ludvík Killinger 2009 OB AK Sokolov 7 4   00:08:08
4. P-h Adam Dufek 2008 OB AK Sokolov 10 5   00:08:11
5. P-h Jakub Šlechta 2009 OB AK Sokolov 28 4   00:08:24
6. P-h Kryštof Majnek 2009 OB AK Sokolov 143 2   00:08:32
7. P-h Michal Kundrát 2009 OB AK Sokolov 137 5   00:08:55
8. P-h Daniel Žalud 2008 OB AK Sokolov 48 4   00:09:40
9. P-h Karel Grünes 2008 OB AK Sokolov 25 5 TK 00:09:52
10. P-h Jan Grünes 2008 OB AK Sokolov 112 5   00:10:39
1. ŽA-d Eliška Tomášková 2006 OB AK Sokolov 81 5   00:07:04
2. ŽA-d Pavla Titěrová 2007 OB AK Sokolov 109 4   00:07:32
3. ŽA-d Eliška Janíková 2007 OB AK Sokolov 144 5   00:08:02
4. ŽA-d Anna Havelková 2007 OB AK Sokolov 71 5   00:08:21
5. ŽA-d Anna Soprová 2006 OB AK Sokolov 103 4   00:08:40
6. ŽA-d Kateřina Prouzová 2006 OB AK Sokolov 110 3   00:08:52
7. ŽA-d Anežka Majková 2007 OB AK Sokolov 189 5   00:08:55
8. ŽA-d Adélka Grujbárová 2007 OB AK Sokolov 101 5   00:09:19
9. ŽA-d Bára Dvořáková 2007 OB AK Sokolov 61 4   00:10:26
1. ŽA-h Matěj Borolič 2006 Sokolov 15 2   00:07:22
2. ŽA-h Jan Hotěk 2007 OB AK Sokolov 85 5   00:07:28
1. ŽB-d Nikola Jindráková 2004 LK Jasan Aš 36 1 0 00:10:11
1. ŽB-h Jan Bešťák 2004 Dolní Rychnov 37 5 5 00:26:50
1. ŽC-d Klára Dalíková 2003 Dolní Rychnov 24 3 3 00:16:54