Sponzoři Biatlon

 

zk_tn

Činnost klubu je realizována za finanční podpory Města Sokolova.

Činnost klubu je realizována za finanční podpory Karlovarského kraje.

Přihlášení

07.09. až 09.09.2018 – 3. kolo ČP v letním biatlonu – Jilemnice

O víkendu od 07.09. do 09.09.2018  se uskuteční 3.kolo Českého poháru v letním biatlonu, které pořádá Klub biatlonu Jilemnice, z.s. Nominaci si vybojovali ze skupiny BIATLON (trenéři Petřík, Hotěk) – Jan Hotěk (žák B), Viktorie Mašková (žákyně A), Nela Dufková (žákyně A), František Petřík (žák A), Kryštof Beníšek (žák A) a Leontýna Matoušková (žákyně B). Ze skupiny Atletika – biatlon II. (trenér Hadrava) – Jana Hadravová (žákyně A), Daniel Žalud (žák A) a Viktor Vondruška (žák A) a v kategorii dospělých Jiří Hadrava (muži C).

V pátek je pro žactvo stanoven trénink na tratích a střelnici od 15:00 hodin do 16:30 hodin. Závody žactva – v sobotu je na pořadu VYTVRALOSTNÍ ZÁVOD, kdy nástřel je od 14:00 hod. do 15:15 hod., start v 15:30 hod. V neděli je připraven SPRINT, kdy nástřel je od 8:00 hod. do 9:15 hod. a samotný závod začíná v 09:30 hod. Podrobné propozice najdete zde.

Závod se uskuteční ve „Všesportovním areálu Hraběnka“ v Jilemnici – mapka zde. Doba jízdy je cca 3:30 hod. Doporučený odjezd je nejpozději v pátek v 10:00 hodin pro žactvo, cestou se stavíme na obědě. Ubytování pro skupinu BIATLON zajištěno dle propozic zaslaných v emailu, podrobnosti a diskuze na WhatsUp.

Bližší informace – pro skupinu BIATLON poskytne Pavel Petřík a pro skupinu Atletika – biatlon II. poskytne Jiří Hadrava.

Zanechat komentář