Sponzoři Biatlon

 

zk_tn

Činnost klubu je realizována za finanční podpory Města Sokolova.

Činnost klubu je realizována za finanční podpory Karlovarského kraje.

Přihlášení

Mistrovství ČR v letním biatlonu žactva – 15.-17.9.2017 Letohrad

Mistrovství ČR v letním biatlonu žactva Letohrad – tento víkend jsme vyrazili na vrchol letošní sezóny v letním biatlonu. V Letohradu proběhlo Mistrovství ČR žactva všech kategorií. V průběhu roku si z našeho oddílu vybojovala účast Eliška a Honzík.

V pátek jsme společně vyrazili vstříc novým zážitkům a zkušenostem. Podpořit závodníky jeli i ostatní členové oddílu a vytvořili jim tak perfektní zázemí a jako fanoušci na tratích je hnali do cíle. Biatlonový areál v Letohradu je velmi příjemný, dobře přístupný fanouškům a závodníkům nabízí náročnější tratě. Organizace všech závodů byla vynikající.  Od 14 hod probíhal trénink na střelnici a na trati včetně seznamení s areálem.

V sobotu byl závod ve sprintu a odpoledne štafety (ty jsme však neabsolvovali). Na startu se opět sešlo cca 300 závodníků. První na trať vyrazil Honzík a následně i Eliška. Počasí opět nebylo úplně nej a déšť jsme přímo očima zadržovali, aby se našim závodníkům vyhnul. Po závodech jsme se přesunuli do tepla a usušili veškeré mokré věci. Útočiště nám poskytla bezvadná horská chata v Rokytnici v Orlických horách cca 25 minut od soutěžních tratí. Můžeme případným zájemcům vřele doporučit.

V neděli ráno jsme se opět vydali na start do Letohradu, kde byl na pořadu závod s hromadným startem. To už měli naši závodníci natrénované z Jáchymova a oběma tento typ závodů vyhovuje. Díky kvalitní střelbě se Honzík a Eliška výrazně posunuli výsledkovou listinou kupředu. Honzík se probojoval až na úžasné 5.místo v ČR v závodě s hromadným startem.
Velké poděkování a gratulace oběma za perfektní reprezentaci oddílu. Děkujeme za podporu všem fanouškům doma i v Letohradu. Už se těšíme na nadcházející zimní biatlonovou sezonu.

Další informace najdete v článku na webu ČBU.

Zanechat komentář