Sponzoři Biatlon

 

zk_tn

Činnost klubu je realizována za finanční podpory Města Sokolova.

Činnost klubu je realizována za finanční podpory Karlovarského kraje.

Přihlášení

Velká konkurence v Kosmonosích

O víkendu 13.-.14.05.2017 se v Kosmonosích u Mladé Boleslavi uskutečnil v obou dnech závod ve sprintu. Počasí konečně odpovídalo ročnímu období a kromě malé přeháňky před závody panovalo slunečné bezvětří. Perfekntě připravený areál sliboval zajímavé zážitky a napínavé závody. Přiznám se, že z mého pohledu se letos konalo po organizační stránce o nejlépe připravený kvalifikační závod, za což patří pořadatelům velké uznání. Hodně věcí bylo pro mne zajímavou inspirací pro pořádání našich závodů.

V sobotu se sešla na startu velká konkurence. František se mezi 14-ti hochy z přípravky neztratil a dosáhl na svůj letošní nejlepší výsledek. 4. místo bylo odměnou za vydařenou střelbu. Mezi žákyněmi „A“ Anička zabojovala a získala letošní největší bodové hodnocení ze všech svých závodů. Trošku ji potrápila střelba z jednoranky, přesto v běhu zabojovala a dostala se na velké podium. Za své letošní výsledky si už vyzávodila 3.výkonostní třídu. Gratulujeme. Ve velké konkurenci 16-ti žáků „A“ se Honzík po statečném výkonu probyl těsně pod velké podium.

V neděli zůstal na bojišti osamocen už jen Honzík. Nicméně se vůbec neztratil, ba naopak. Poprvé naostro střílel v závodě s vícerankou a přineslo to slibovaný efekt. Posunul se oproti sobotě o tři místa kupředu a skončil těsně pod stupni vítězů. Parádní výsledek. Gratulujeme.

Nakonec bych velmi rád  poděkoval všem dětem za krásné závody, výborné výsledky a skvělou reprezentaci klubu. Byli jste úžasní. Děkuji rodičům za neutuchající podporu a doufám, že společnými silami dotáhneme náš klub do vyšší pater biatlonového sportu.

Pavel Petřík (autor článku)

Výsledovka sobotaneděle.

 

Zanechat komentář