Činnost klubu je realizována za finanční podpory Města Sokolova.

Činnost klubu je realizována za finanční podpory Karlovarského kraje.

Přihlášení

Neobvyklé tretsné kolo ve Strakonicích

V neděli 07.05. se trojice našich dětí účastnila regionálního kvalifikačního závodu ČP v letním biatlonu ve Strakonicích, respektive na atletickém krosovém areálu nedaleko Střelských Hoštic. Počasí závodníkům přálo a trať závodu nebyla nikterak náročná pouze s malým výběhem na střelnici. Jen trestné kolo pořadatel vytyčil nezvykle do kopce a oproti jiným závodům bylo i celkem dlouhé.  Závodníkům s horší střelbou ubralo hodně sil.

Viktorka, Eliška a Honzík se se závodem popasovali dobře. Na střelnici už byla vidět určitá profesionalita, vždyť všichni tři už se zúčastnili několika závodů. Každý sestřelil nějaký ten terč a běžecký výkon byl také velmi kvalitní. Viktorka v přípravce obsadila 6. místo, Honzík v žácích A 4. místo a Eliška v žákyních B 10. místo.

Opět bych chtěl poděkovat nejen závodícím dětem, ale i rodičům, kteří pomohli se servisem pro děti a vůbec, že děti do vcelku vzdáleného místa závodu dovezli.