Sponzoři Biatlon

 

zk_tn

Činnost klubu je realizována za finanční podpory Města Sokolova.

Činnost klubu je realizována za finanční podpory Karlovarského kraje.

Přihlášení

Boletice – ve znamení zdvojených výsledků

Boletice u Děčína nás přivítali sněhovou přeháňkou. Kde kdo si v tu chvíli pomyslel. A hrome, lyže jsem nechal doma. Naštěstí sníh i déšť se toho dne již neukázali a nakonec nás trochu ohřálo i sluníčko. Trať, kterou pořadatelé připravili, místy připomínala krosové závody. Nechyběl přeběh po hrázy a také skrz brod. Nejdříve nás dostihla smutná zpráva. Eliška a Honza ze zdravotních důvodů nedorazí.

Jak nadpis napovídá … výsledky tentokrát byli velmi rozdílné. V přípravkách obě děvčata předvedla vynikající střelbu za „1“. Janička skončila těsně pod bednou a Viktorka zase těsně pod velkým pódiem. František se protrápil po nepovedené střelbě k velkému pódiu. Takže první zdvojení = 2x velké pódium v přípravkách.

Anička mezi žákyněmi „A“ zabojovala především v běhu a dosáhla letošního prvního vítězství. Jirka mezi muži „C“ opět nenašel přemožitele a vyhrál. Takže druhé zdvojení = 2x první místo.

A nakonec třetí zdvojení = 2x poslední místo. Vláďa (žáci „B“)  a Pavel (muži „B“) absolvovali svoje vůbec první ostré letní biatlony a především vinou střelby nedosáhli na lepší umístění. Věřím, že to oba vezmou pozitivně a příště to všem předvedou.

Chtěl bych všem, co s námi byli v Boleticích poděkovat za fajn závody a doufám, že tomu bude tak i nadále.

Kdo by chtěl studovat výsledkovou listinu nalezne ji zde.

Pavel Petřík (autor příspěvku)

 

Zanechat komentář